Komputery medyczne od Monitor-Med to nowoczesny standard obsługi pacjentów

Skok w przyszłość

Dostosowując się do nowych wymagań rynku usług medycznych służba zdrowia wybiera sprzętowe rozwiązania ułatwiające obsługę dokumentacji elektronicznej. Rejestracja, pielęgniarki czy lekarze łatwiej wypełniają dokumentację elektroniczną. Oferowane przez Monitor-Med – komputery heavy duty z certyfikatem medycznym, wyposażone są w rozwiązania dedykowane do pracy w środowisku szpitalnym, a znajdują zastosowanie w punktach pobrań, stanowiskach pielęgniarskich, oddziałach, jak i na blokach operacyjnych.

Dlaczego Monitor-Med?

Sprzęt dostarczany przez Monitor-Med to specjalnie zaprojektowane i wyselekcjonowane komponenty zastosowane w produkcji komputerów pozwoliły na uzyskanie stosownych certyfikatów i pełną dokumentację CE pozwalającą dostarczać komputery jako urządzenia medyczne. Właściwości antybakteryjne obudowy potwiedzone są badaniami. Szeroki wybór wyposażenia dodatkowego umożliwia zastosowanie komputerów Monitor-Med nawet w wyśrubowanych warunkach sanitarnych, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów pracy personelu medycznego. Zabezpieczenie 4 KV dla podłączanych akcesoriów zapewnia bezpieczeństwo pacjenta i personelu. Zastosowane komponenty przekładają się na wysoką niezawodność długotrwałą pracę oraz stabilny i bezpieczny szybki (dedykowany) system operacyjny zapewniający na pełną kontrolę nad aplikacjami oraz ich aktualizacjami.

Specjalista przy pracy

Stacje mobilne wyposażone w komputery Monitor-Med można umieścić na wózkach, co ułatwia wówczas mobilność na oddziałach szpitalnych. Tego typu komputer może być stacją rocboczą na biurku w pracowni specjalistycznej, obsługiwać stanowisko pielęgniarskie i wykonywać inne czynności związane np. z archiwizacją obrazów lub służyć do opisów badań danej pracowni. Miejscem pracy gdzie pracuje wiele naszych komputerów są bloki operacyjne – umieszczone na ścianie lub na wysięgniku lampy lub na stanowisku anestezjologicznym mogą obsługiwać różne systemy IT (RIS HIS PACS ).

 

 

 

 

MonitorMed to zaufany dostawca

Jeśli Wasza placówka wymaga modernizacji sprzętu, prosimy o telefon lub e-mail. Chętnie odpowiemy na pytania związane z oferowanym przez nas sprzętem, doradzimy i skonfigurujemy zamówiony sprzęt. Oferujemy również serwis pogwarancyjny.

Oferta    Kontakt

Zobacz: panelowe – WMP19KWMP19 C/FWMP15CWMP-17FWMP–22C/FWMP-24 C/F lub PC-box WPC–766 (bez wentylatora)
Może potrzebny jest inny komputer? Mamy również w ofercie all-in-one lub pc-box