Udany udział MonitorMed w Salmed 2024

MonitorMed wraz z kooperującą firmą InvestMed wziął udział w targach Salmed 2024 w Poznaniu, prezentując swoje nowoczesne rozwiązania z zakresu monitorowania zdrowia. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających, którzy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami medycznymi w ofercie. Specjaliści z MonitorMed udzielali merytorycznych informacji na temat produktów oraz doświadczeń z korzystania z produktów firmy. Prezentowano również zastosowania praktyczne, co cieszyło się zainteresowaniem odwiedzających.

Podczas targów MonitorMed zaprezentował swoje najnowsze, certyfikowane uchwyty sprzętu do przeróżnych zastosowań, zmodernizowane komputery panelowe a także nowe wózki medyczne z zasilaniem awaryjnym.

MonitorMed został doceniony przez organizatorów targów Salmed za podejście do monitorowania zdrowia i zaangażowanie w popularyzację nowoczesnych technologii medycznych. Udany udział firmy w targach po raz kolejny potwierdził jej pozycję w branży medycznej i zaufanie Klientów do oferowanych produktów.